Nejnovější recenze ze sekce Doplňky stravy

Ověřený zákazník Testuj.to Nikol

• Růst nehtů
  • Zdravější pleť
  • Pevnější nehty
  • Velké balení
  • Nízká cena
  • Žádný rozdíl v psychické pohodě

Moje vlasy i nehty byly vždy mým největším mindrákem, zkusila jsem opravdu mnoho produktů. Nehty se dvojí, lámou, stejně tak i vlasy. Účinek doplňků stravy mi přišel vždy krátkodobý, nebo žádný. Když jsem narazila na tenhle zinek, řekla jsem si proč ho nezkusit. Musím říct, že u nehtů byl účinek vidět už po dvou týdnech, zpevnily se a rychleji rostou. U vlasů úplný rozdíl nevidím, ale pleť září a pupínky nikde. Ráda bych tomu ale dala ještě šanci a více času. Co se týče imunity úplně mi nepřišlo, že by se něco změnilo, stále ještě chytnu od dětí každou rýmu, ale každý jsme jiný, myslím, že jen postačí užívat dlouhodoběji a účinek se v tomhle ohledu dostaví. Celkově ale produkt doporučuji a minimálně několik měsíců v mé lékárničce nebude chybět.

Ověřený zákazník Testuj.to Soňa

• Dobré balení
  • Nejsou

Tablety jsou uloženy v blistrech, což je praktické pro cestování. Obsah zinku je oproti ostatním výrobcům vyšší, návod je v češtině není nutné hledat mezi jinými jazyky. Popis je srozumitelný. Není nutné dohledávat na webu další informace k výrobku. Po dobrani celého balení jsou moje vlasy pevnější a tolik nevypadavaji. Celkově se cítím lépe a zvýšila se mi imunita.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• Snadné polykání
  • Užívání pouze jedné kapsle denně
  • Pouze balení 30 kapslí, ocenila bych i větší balení

Při užívání Ženšenu korejského jsem cítila více energie a méně únavy. Raději užívám kapsle, než tablety, lépe se polykají a stačí jen jedna tableta denně.
Vhodné užívat v období zvýšeného stresu. Navíc je v kapslích obsazen i vitamín E, který alespoň nemusím doplňovat zvlášť.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Malá pilulka
  • Pouze jedna tabletka na den
  • Nenašla jsem nic

Walmark Zinek 25 mg je super doplněk stravy, který by každý člověk měl suplementovat. Má mnoho benefitů pro tělo. Walmark Zinek, je super volba pro tebe. Pilulka se lehce polyká, tudíž je jeho suplementace jednoduchá. Vyzkoušením se nedá ničeho litovat. Zlepšila se mi imunita a kvalita nehtů.

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

• Cítila jsem se klidnější
  • Měla jsem víc energie
  • Žádný jsem nenašla

Prošla jsem si nyní těžším, psychicky náročným obdobím, které mě i hodně vyčerpáválo a mám pocit, že jsem ho zvládla lépe, klidněji jak kdy dříve, s větší energii. Myslím, že to bylo díky tomuto doplňku stravy. Můžu vřele doporučit a do budoucna vím, po čem sáhnout, když zase přijde nějaký stres a nebo se budu cítit vyčerpaná.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavla

• Měsíční balení
  • Tabletky se dobře polykají
  • Po spolknutí nedochází k nevolnosti
  • Dostatečné množství denní dávky železa

Doplněk stravy Železo 20mg je důležitým zdrojem doplnění a udržení správné hladiny hemoglobinu a tvorby červených krvinek, což ocení ženy, maminky, puberťáci i dárci krve a krevní plazmy. Tabletky obsahují i důležité vitamíny pro dobré vstřebání do krve, jako vitamín B12, kyselinu listovou nebo vitamín C. Tabletky jsou malé, dobře se tedy polykají, ale na druhou stranu obsahují dostatečné množství denní dávky železa. Balení je měsíční, obsahuje tedy 30 tbl., které se podávají nejlépe ráno nalačno, po jejich požití ale nedochází k žádné nevolnosti. Zdrojem železa je i červené maso, vnitřnosti nebo třeba ořechy, červená řepa aj. Tento doplněk rozhodně doporučuji jak něžnějšímu pohlaví, tak každému, kdo chodí darovat krev a její složky. Snížila se celková únava a vyčerpání, zvýšila hladina železa v krví.

Ověřený zákazník Testuj.to Milan

Zakoupeno v Testuj.to

• Balení vystačí na celý měsíc
  • Snadné užívání
  • Komplex železa a vitamínů v jedné tabletě
  • Je potřeba dlouhodobě užívat, tak by se hodilo větší balení.

Pokud jste dárcem krve, těhotnou či kojící ženou, nebo pubescentem, pak možná trpíte nedostatekem železa. To se může projevovat únavou, závratěmi nebo bledostí. Tento doplněk je skvělou možností, jak železo doplnit.
Tableta navíc obsahuje vitamíny C, E a B12, kyselinu listovou a minerály jako selen, hořčík a zinek, cože podporuje lepší vstřebávání železa a regeneraci krve. Tablety jsou malé, snadno polykatelné a stačí užívat jednu denně.
Jedná se ale pouze o doplněk stravy, takže kompletně nenahradí pestrou stravu a přírodní zdroje železa. Také nelze čekat zázraky od jedné krabičky a je třeba užívat dlouhodobě.

Ověřený zákazník Testuj.to Jakub

• Lehké používání
  • Silná dávka v jedné tabletě
  • Velké balení
  • Hezká krabička
  • Vlasy bohužel nové nenarostou

Walmark zinek používám teď necelý měsíc. Zinek se snažím doplňovat pomocí doplňků stravy, protože ho mám spíše málo. Po měsíci používání se cítím více svěží a zlepšili se mi nechty a vlasy. Nové vlasy mi tedy nenarosli, ale ty které ještě na hlavě mám jsou měkčí a přijdou mi více výživné. Přikládám to za kladné působení právě zinku.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Jen 1 tableta denně
  • Osvědčená přísada, která se používá i v kosmetice
  • Uvítala bych větší balení

Ženšen korejský je létami osvědčený přírodní produkt. Který má spoustu benefitů. Ráda ho používám i v kosmetických produktech. Miluju přírodní produkty. Určitě si ho ještě koupím, abych ho pořádně otestovala. Nedráždí žaludek. Cítím se celkově lépe. A nabitě.

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

Zakoupeno v Testuj.to

• Doporučená denní dávka je v jediné tabletě
  • Nejsou

V jediné tabletě je vše co potřebuji - B12, díky kterému se cítím méně unavená; vitamín C, který pomáhá vstřebávání železa a zvyšuje imunitu; a železo, které podporuje tvorbu krvinek. Trpím anémií, proto je pro mě důležité doplňovat železo. Díky Walmark Železo komplex dodám tělu vše v jedné tabletě.

Ověřený zákazník Testuj.to Rozálie

• Neutrální chuť
  • Praktické balení jednotlivých kapslí
  • Účinek
  • Menší balení (chtělo by to na víc měsíců)

Vysoká dávka extraktu z kořene ženšenu včetně 10mg vitamínu E se mi velmi osvědčila. Po kratší době užívání jsem zaznamenala pozitivní vliv na mojí celkovou duševní pohodu a fyzickou rovnováhu. Nejsem tolik ve stresu a díky větší energii se mohu nejen v práci lépe soustředit a koncentrovat.

Jakožto člověk s lehčí intolerancí na laktózu kvituji, že je produkt na bázi přírodního složení a bez lepku a laktózy. Ocenila byvh pouze větší balení na několik měsíců.

Doplněk se mi osvědčil a ráda ho doporučím svým známým.

Ověřený zákazník Testuj.to Klára

• Jednoduché podání, bez zápachu
  • Nevidím moc výsledky

Vitamíny se dobře jedly, jsou bez zápachu a oceňuji, že to jsou prášky a nemusí se rozpouštět ve vodě. Jedla jsem je každý den, ale výsledky moc vidět nejsou. Na imunitu asi moc nepomáhají, nevidím žádnou změnu. Vlasy, nehty a pleť taky žádná velká změna, asi jen nehty jsou lepší.

Ověřený zákazník Testuj.to Magdalena

• Chuť
  • Přídavek dalších vitamínů
  • Malé pilulky
  • Více energie
  • Malé balení

Walmark železo Complex je výhodné balení železa, vitamínů B12, C a kyseliny listové. Kdo užívá vitamíny zvlášť, může využít toto v jedné tabletě. Pilulky jsou malé a dobře se polykají. Po delsim užívání cítím více energie, jsem méně unavená, lépe se mi spí. Železitá chuť při polykání není cítit. Balení by mohlo být větší.

Ověřený zákazník Testuj.to Renáta

• tableta
  • složení
  • účinek
  • žádný

Tablety s ginkem bli ideálním pomocníkem zejména při učení do školy. Nevím zda to byl placebo efekt ale opravdu mi pomáhali se soustrědením. Tabletová fomra mi vyhovuje, chuť je neutrální a složení výrobku také ocenuji. Budu si kupovat i nadále a pravidelně používat.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• Přírodní složení
  • Cena - výkon
  • Prokrvení je znatelné
  • Magnesium ve složení
  • Žádný

Produkt jsem začala užívat hlavně kvůli pocitu těžkých nohou i po méně náročném dni.
Po méně než měsíci jsem viděla účinek. Nohy mě nebolí vůbec a jako příjemný bonus je prokrvení nejen končetin ale i tváří. Oceňuji přírodní složení a přidané magnesium a DMAE.

Ověřený zákazník Testuj.to Michal

• Vše v jedné tabletě
  • Dobře se polyká
  • I přesto, že obsahuje i 100% vit C, raději jsem ho ještě doplňoval zvlášť
  • Nepozanal jsem snížení stresu

Přípravek železo od firmy Walmark jsem testoval po dobu 20 dní a velice se mi líbilo, že obsahuje nejen železo, ale i mnoho vitamínů a minerálů ve 100% denní dávky, v jedné tabletě. Tablety se navíc velice dobře polykají a určitě bych je na podporu imunity doporučil. Jedinné, čeho jsem si nevšiml bylo snížení únavy a vyčerpání.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Účinnost
  • Balení - praktické
  • Žádný

Dostala jsem příležitost vyzkoušet Walmark Ženšen korejský plus vitamín E, protože jsem potřebovala doplněk stravy, který mi pomůže zvládat hektický životní styl a překonat únavu, která mě občas trápí. Život v dnešní době nám klade mnoho nároků, a já jsem hledala něco, co mi dodá energii a zvýší mou odolnost vůči stresu. Korejský ženšen mě zaujal, protože mě zajímá tradiční medicína a vím, že má dobrou pověst jako adaptogen. Po začátku užívání jsem si všimla pozitivních účinků na svou energii a bdělost. Cítila jsem se více soustředěná a výkonnější, což bylo patrné jak v práci, tak v osobním životě.

Celkově jsem s tímto produktem spokojená. Pocit vitality, který mi dodává, a ochrana mého těla díky přidanému vitaminu E jsou pro mě klíčové. Balení s 30 kapslemi je praktické a přehledné. Doporučila bych tento produkt všem, kteří hledají podporu vitality a ochranu těla před stresem a oxidací.

Ověřený zákazník Testuj.to Dominik

• Velikost tabletky
  • Obsah ostatních vitamínů
  • Nezůstává pachuť
  • Dobře se polyká
  • Rozměr balení

Po zhruba měsíčním užíváním tohoto výrobku subjektivně vnímám pozitivní vliv na sebe, kdy se cítím méně unavený. Tableta má ideální velikost, kdy se zároveň dobře polyká a není příliš mala aby se sni dobře manipulovalo. Na druhou stranu jako zápor vidím zbytečně rozměrné balení na obsah 30 tablet. Po tabletách nezůstává ani se neobjevuje žádná pachuť v puse.
Za sebe pozitivně hodnotím obsah i druh zvolených doplňkových vitamínů a minerálů, které k sobě pasují.

Ověřený zákazník Testuj.to Jan

• účinnost
  • velikost tabletek

Tyto vitamíny obsahují kromě vysoké dávky železa, vitaminu B12 a kyseliny listové také vitamín C a E. Dohromady tato kombinace vitamínů snižuje únavu a člověk se cítí v lepší kondici. Tabletky mají ideální velikost, skvěle se polykají, ideální je i dávkování 1x denně.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

Zakoupeno v Testuj.to

• jednoduché dávkování uvedeno viditelně na obalu
  • potřeba užívat dlouhodoběji

K produktu jsem se dostala zcela náhodně a možná o to více mě překvapil jeho pozitivní vliv na moje soustředění nad složitějšími úkoly. Zlepšení paměti jsem zaznamenala jen mírné, ale to je dáno i tím, že jsem svoji paměť dlouho netrénovala ( v zaměstnání řešení pouze rutinních úkonů ). Nyní se učím dlouhé texty s menšími problémy než před užíváním tohoto produktu. Díky přírodnímu složení se nebojím používat dlouhodobě a doporučit i svým rodičům.

Zobrazuji 61 - 80 ze 500 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25